Dištančné vyučovanie Nové


Stránku budeme priebežne aktualizovať a pridávať nové informácie.

Všetci učitelia kolektívnych predmetov budú počas svojho vyučovacieho času vo svojich triedach v ZUŠ poskytovať individuálne konzultácie žiakom.

alebo ich môžete kontaktovať mailom, tel, mesenger, whatsup…

Milí rodičia,

po zmenách, ktoré ste zaregistrovali, hľadáme spôsob ako vyučovať. Zatiaľ posielame rozvrh na tento týždeň. (ak nepribudnú obmedzenia, bude platiť aj ten nasledujúci – môže pribudnúť vyučovanie v skupinách). Môžeme učiť LEN individuálne (skupinové vyučovanie je zrušené).

Každú vyučovaciu hodinu prednesu majú 2 deti. Čiže budeme mať: prvých 20 min prvý žiak a druhých 20 min. druhý žiak.

(Ak ich je v rozvrhu napísaných viac – je vysvetlené je aj, ako sa striedajú.)

Vyučovanie vedie tento týžden Mgr.art. V. Koleják (0904619471, vkolejak@gmail.com).

(konzultácia telefonicky: zajtra 9:30 – 12:00 – príp. píšte na Whatsapp, Viber, či SMS, budem sa snažiť aj na maily odpovedať – keď však má dieťa s niekým hodinu a vie sa v škole so spolužiačkou dohodnúť, že sa chcú vymeniť – pokojne – ideálne, keď sa dohodnu oni 🙂

Sme pripravení aj na online výuku – akonáhle dostaneme kompetentné informácie, budeme vás kontaktovať so zmenami.

Prosíme, dajte nám vedieť, ak vám v rozvrhu niečo nevyhovuje, či môžete deti v daných časoch voziť do ZUŠ a či vôbec budete .)

 

Želáme Vám veľa zdravia!

V prílohe nájdete:

  1. Potvrdenie o bezinfekčnosti (nájdete aj na webe) – treba VŽDY!!! priniesť do ZUŠ po výluke vyučovania v škole (ZŠ, SŠ), po chorobe, alebo vymeškaní. 
  2. Rozvrh hodín LDO 12.-15.10.2020 (ak nepribudnú nové obmedzenia, rozvrh môže takto zostať aj ďalší týždeň, ale operatívne budeme komunikovať nové zmeny) 

PS: 1. a 2. ročník POZOR! Prosíme Vás, básničky o jeseni, ktoré ste obdržali na hodine, sa naučte a prineste si ich so sebou (ktorí nedostali, môžu si sami nájsť svoju obľúbenú básničku na tému jeseň v rozsahu 4-6 veršíkov). Ďakujeme za pochopenie 🙂

S pozdravom

Mgr.art. Zuzana Kolejáková 

0907 722 531

zuza.kolejakova@gmail.com

www.divadlozabavka.sk

Milí žiaci HO,

p. uč. Mazuchová bude vo svojej triede č. 7 vo svojom vyučovacom čase : Pondelok-Štvrtok od 13:00 do 17:00 hod.

Príďte si pre nové úlohy, zadania prípadne krátku konzultáciu individuálne po jednom kedykoľvek v tomto čase najlepšie pred alebo po svojej hodine v HO.

Kontaktovať ju môžete aj mailom hnzussenec@gmail.com alebo tel. 0910414119

Milí žiaci VO

Pre bližšie info prosím kontaktujte svojich pedagógov.

FB – Výtvarný odbor ZUŠ Senec

p. uč. Černá : andreacerna73@gmail.com  tel: 0908713245

p. uč. Tittlová : vytvarnikzus@gmail.com.  tel: 0904215772

p. uč. Jacevičová : andrea.jccvv@gmail.com tel : 0949015569

Vyzerá to tak, že sa budeme stretávať v nasledujúcich týždňoch len takto , cez internet. Nevieme dokedy, tak Vám budem posielať zadania prostredníctvom mailu a tiež budete mať úlohy aj na stránke školy www.zussenec.sk, výtvarný odbor. Absolventi majú tiež na stránke úlohy pre absolventov/kto zabudol kde, dá mi vedieť./

Dnes posielam spoločnú úlohu pre všetky ročníky/v prílohe/, pretože naša škola pripravovala k mesiacu starších – október- program pre našich starších spoluobčanov v dome seniorov. Keďže sa program nemôže uskutočniť , pripravujeme spoločne tanečný, výtvarný a literárno dramatický odbor pre nich video-program, v ktorom sa odprezentujú jednotlivci z týchto odborov a výtvarný odbor by mal pripraviť nejaký vizuálny podmaz pre tieto vystúpenia. Preto Vám zasielam v prílohe podrobnejší popis, čo by ste mohli cez tento víkend pripraviť, nafotiť a poslať mi naspäť na tento mail . Pripomínam, nafotiť treba práce na šírku, kvôli videu. Kto bude chcieť, môže sa s prácou aj odfotiť, ak ste dali súhlas na zverejnenie vašej fotky na internete. Tak želám veľa dobrých nápadov pri práci a dávajte si pozor. Tittlová

Milí žiaci,

kontaktujte prosím svojich pedagógov cez FB, Messenger, whatsup, tel. alebo mailom.

p. uč. Pomichal 0902 306 336

p. uč. Theiszová 0910792250  mail : miska.theiszova@gmail.com